4x4 toernooi bij Sportclub Daarle


4x4 toernooi 2022 - programma

Het programma van het 4x4 toernooi 2022 staat hieronder en is ook te downloaden. Bekijk ook de poule-indeling, de stand, de kleedkamer-indeling en praktische informatie.

Let op: wegens een aantal afmeldingen op het allerlaatste moment, hebben we enkele wijzigingen moeten doorvoeren in de poules, het schema en de kleedkamerindeling. De informatie op deze website is actueel.

Poule

Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Uitslag Scheidsrechter
10:30 1 A Wotzchèç zestal Turfstekers 6-0 Van Os
10:30 2 A Parend 2 Groene Knuppels 0-2 Annink
10:30 5 B Parend 1 Fuck Google, ask the Keizer 1-3 Besselink
10:30 6 B De Barnevelders Team Johan 4-1 Van Lune
10:30 7 C Getaya Dubbel D 1-2 Van Vilsteren
10:30 8 D Veurink Rijssen 1 2-1 Te Walvaart
10:42 1 C Noios Die Schmetterlinge 2-1 Bolks
10:42 2 D MDMG Dogger Stoffeerderij 2 3-1 Kamphuis
10:42 3 E Vake be'j te bange 2 Rietdekker fm 96.5 0-2 Boers
10:42 4 F Vake be'j te bange RF Houtwerk op maat 1-3 Lemaire
10:42 5 X WooWoo Team Blond 1-1 Besselink
10:42 6 X Gele kanaries De Moatn vereniging 0-2 Van Lune
10:42 7 Y Wat Woj Dan Koekoek 0-4 Van Vilsteren
10:42 8 Y De Tittn 150 euro 2-0 Te Walvaart
10:54 1 E KNG United Oald Stars 1-2 Bolks
10:54 2 F Jansen&Janssen De wappies 1-2 Kamphuis
10:54 3 A Wotzchèç zestal Parend 2 4-0 Van Os
10:54 4 A Turfstekers Kip'n Hokkie 0-2 Annink
10:54 6 B Dogger Stoffeerderij Parend 1 5-0 Van Lune
10:54 8 B Fuck Google, ask the Keizer Team Johan 1-0 Te Walvaart
11:06 1 C Getaya Daar heb je hun weer 1-0 Boers
11:06 2 D Veurink BundaBoizz 6-0 Lemaire
11:06 3 E Vake be'j te bange 2 Balgje 1-2 Van Os
11:06 4 F Vake be'j te bange #Brandweerauto®️ 7-0 Annink
11:18 1 X Gele kanaries Team Blond 3-2 Boers
11:18 2 X WooWoo De Moatn vereniging 2-1 Lemaire
11:18 3 Y De Tittn Koekoek 1-3 Bolks
11:18 4 Y Wat Woj Dan 150 euro 1-1 Kamphuis
11:18 5 C Dubbel D Die Schmetterlinge 4-1 Besselink
11:18 6 D Rijssen 1 Dogger Stoffeerderij 2 2-3 Van Lune
11:18 7 E Rietdekker fm 96.5 Oald Stars 3-0 Van Vilsteren
11:18 8 F RF Houtwerk op maat De wappies 1-1 Te Walvaart
11:30 1 A Kip'n Hokkie Wotzchèç zestal 1-6 Van Os
11:30 2 A Turfstekers Groene Knuppels 2-4 Annink
11:30 4 B De Barnevelders Dogger Stoffeerderij 4-0 Kamphuis
11:30 6 B Team Johan Parend 1 3-1 Van Lune
11:30 7 C Noios Daar heb je hun weer 2-1 Van Vilsteren
11:30 8 D MDMG BundaBoizz 6-0 Te Walvaart
11:42 1 C Getaya Die Schmetterlinge 0-3 Van Os
11:42 2 D Veurink Dogger Stoffeerderij 2 2-4 Annink
11:42 3 E KNG United Balgje 3-0 Bolks
11:42 4 F Jansen&Janssen #Brandweerauto®️ 7-0 Kamphuis
11:42 5 E Vake be'j te bange 2 Oald Stars 2-1 Boers
11:42 6 F Vake be'j te bange De wappies 1-3 Lemaire
11:54 1 A Wotzchèç zestal Groene Knuppels 4-3 Van Os
11:54 3 A Parend 2 Kip'n Hokkie 2-3 Besselink
11:54 4 B Dogger Stoffeerderij Fuck Google, ask the Keizer 0-2 Van Lune
11:54 6 B Parend 1 De Barnevelders 1-5 Lemaire
11:54 7 C Dubbel D Noios 0-7 Van Vilsteren
11:54 8 D Rijssen 1 MDMG 2-2 Te Walvaart
12:06 1 X WooWoo Gele kanaries 2-2 Bolks
12:06 2 X De Moatn vereniging Team Blond 2-3 Kamphuis
12:06 3 Y Wat Woj Dan De Tittn 1-2 Besselink
12:06 4 Y 150 euro Koekoek 1-7 Van Lune
12:06 5 C Die Schmetterlinge Daar heb je hun weer 1-1 Boers
12:06 6 D Dogger Stoffeerderij 2 BundaBoizz 9-1 Lemaire
12:06 7 E Rietdekker fm 96.5 KNG United 3-0 Van Vilsteren
12:06 8 F RF Houtwerk op maat Jansen&Janssen 3-2 Te Walvaart
12:18 1 C Getaya Noios 2-5 Annink
12:18 2 D Veurink MDMG 1-3 Van Os
12:18 3 E Oald Stars Balgje 2-1 Besselink
12:18 4 F De wappies #Brandweerauto®️ 6-2 Van Lune
12:30 2 A Groene Knuppels Kip'n Hokkie 4-1 Van Os
12:30 3 A Parend 2 Turfstekers 1-1 Bolks
12:30 4 B Team Johan Dogger Stoffeerderij 0-1 Kamphuis
12:30 5 B Fuck Google, ask the Keizer De Barnevelders 1-5 Boers
12:30 7 E Vake be'j te bange 2 KNG United 0-2 Van Vilsteren
12:30 8 F Vake be'j te bange Jansen&Janssen 2-6 Te Walvaart
12:42 1 C Dubbel D Daar heb je hun weer 2-1 Besselink
12:42 2 D Rijssen 1 BundaBoizz 10-2 Van Lune
12:42 3 E Rietdekker fm 96.5 Balgje 4-1 Bolks
12:42 4 F RF Houtwerk op maat #Brandweerauto®️ 8-2 Kamphuis

1/8 finale heren

Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Uitslag Scheidsrechter
13:15 1 - Wotzchèç zestal Jansen&Janssen 2-2 Lemaire
13:15 2 - Noios Oald Stars 4-0 Van Os
13:15 3 - De Barnevelders Die Schmetterlinge 1-0 Annink
13:15 4 - MDMG Dogger Stoffeerderij 2-2 Van Vilsteren
13:15 5 - Rietdekker fm 96.5 De wappies 0-2 Te Walvaart
13:15 6 - Fuck Google, ask the Keizer KNG United 3-1 Boers
13:15 7 - RF Houtwerk op maat Dogger Stoffeerderij 2 3-0 Bolks
13:15 8 - Dubbel D Groene Knuppels 6-1 Kamphuis

1/4 finale heren

Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Uitslag Scheidsrechter
13:40 5 - Jansen&Janssen Noios 0-5 Lemaire
13:40 6 - De Barnevelders Dogger Stoffeerderij 2-0 Van Os
13:40 7 - De wappies Fuck Google, ask the Keizer 2-0 Annink
13:40 8 - RF Houtwerk op maat Dubbel D 0-1 Van Vilsteren

1/4 finale dames

Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Uitslag Scheidsrechter
13:40 1 - WooWoo 150 euro 4-0 Te Walvaart
13:40 2 - Koekoek De Moatn vereniging 4-3 Boers
13:40 3 - Team Blond Wat Woj Dan 1-3 Besselink
13:40 4 - De Tittn Gele kanaries 2-2 Van Lune

1/2 finale heren

Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Uitslag Scheidsrechter
14:00 1 - Noios De wappies 5-0 -
14:00 2 - De Barnevelders Dubbel D 1-1 -

1/2 finale dames

Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Uitslag Scheidsrechter
14:00 3 - WooWoo De Tittn 2-1 -
14:00 4 - Koekoek Wat Woj Dan 6-0 -

Finale dames

Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Uitslag Scheidsrechter
14:20 1 - WooWoo Koekoek 3-6 -

Finale heren

Tijd Veld Poule Team 1 Team 2 Uitslag Scheidsrechter
14:45 1 - Noios Dubbel D 3-3 -

Prijsuitreiking

De prijsuitreiking is rond 16:30 uur in de tent.

Reglement en spelregels

Lees het reglement en de spelregels van het 4x4 toernooi goed door.

Downloads